informace-header2

Informace

Pro Studenty

Pravidla pro studenty školy mistra Qin Ming Tang

Studenti by měli ve škole vždy jednat podle svého nejlepšího svědomí a ctít kulturu rodné země svého mistra i bojového umění Wushu.

Oblečení na cvičení

Studenti Wushucentra jsou povinni chodit na kursy v čistém oblečení určeném pro cvičení čínského bojového umění Wushu, oblečení jiných stylů je nepřijatelné. Pro cvičení Taiji, Shaolin Kung Fu a Bagua přicházejí v úvahu pouze dlouhé kalhoty, které by měly být dostatečně volné tak, aby vás neomezovaly při pohybu. Krátké kalhoty (kraťasy) je možné nosit pouze na hodiny Sanda.
Do tělocvičny ve Wushu Centru je možné nosit pouze boty určené ke cvičení Wushu (viz obrázky níže), které můžete zakoupit v našem wushu-obchodě. Do tělocvičny ZŠ Vodičkova je povoleno nosit pouze boty se světlou podrážkou, které nepoškozují parkety (nezanechávají stopy). Čistota bot je samozřejmostí.
Vhodné oblečení naleznete v obchodě Wushu Centra.
boty1 boty2

Náhrada cvičení

Pokud se student z jakéhokoliv osobního důvodu nemůže dostavit na trénink, může si jej nahradit v jiném termínu při nejbližší příležitosti po zameškání – pouze však po předchozí telefonické omluvě a dohodě s shi mu (tel. 721 949 600).
Vzhledem k organizačním komplikacím platí student za nahrazenou hodinu poplatek 40 Kč. V případě, že jste zameškali dvě hodiny, máte možnost nahradit si je v jedné hodině bez poplatku. V případě nedělního (delšího) kurzu činí poplatek 80 Kč.
Nahrazení je možné pouze do vypršení kurzovného, které jste zaplatili (tedy 3, nebo 6 měsíců).

Doplnění skupiny starších studentů v ZŠ Vodičkova

( 10.10.2012 22:00 | informace pro stávající studenty)
Pokud cvičíte déle než jeden rok a domníváte se, že jste již pokročilí studenti, máte možnost začít cvičit ve skupině starších studentů Po+St od 18:00 do 19:00. V případě zájmu se obraťte na Qin Feie a konzultujte s ním možnost vašeho přestupu.
V 1,5-hodinových tréninkách budete mít kromě běžné náplně cvičení (opakování základů, trénink náročnějších prvků, opakování společných sestav, atd.) prostor pro individuální procvičování vašich sestav.

© Wushu Centrum 1998-2020 All rights reserved, Made by: Wushu Centrum