informace-header2

Informace

Pro Studenty

Pravidla pro studenty školy mistra Qin Ming Tang

Studenti by měli ve škole vždy jednat podle svého nejlepšího svědomí a ctít kulturu rodné země svého mistra i bojového umění Wushu.

Oblečení na cvičení

Studenti Wushucentra jsou povinni chodit na kursy v čistém oblečení určeném pro cvičení čínského bojového umění Wushu, oblečení jiných stylů je nepřijatelné. Pro cvičení Taiji, Shaolin Kung Fu a Bagua přicházejí v úvahu pouze dlouhé kalhoty, které by měly být dostatečně volné tak, aby vás neomezovaly při pohybu. Krátké kalhoty (kraťasy) je možné nosit pouze na hodiny Sanda.
Do tělocvičny ve Wushu Centru je možné nosit pouze boty určené ke cvičení Wushu (viz obrázky níže), které můžete zakoupit v našem wushu-obchodě. Do tělocvičny ZŠ Vodičkova je povoleno nosit pouze boty se světlou podrážkou, které nepoškozují parkety (nezanechávají stopy). Čistota bot je samozřejmostí.
Vhodné oblečení naleznete v obchodě Wushu Centra.
boty1 boty2

Náhrada cvičení

Pokud se student z jakéhokoliv osobního důvodu nemůže dostavit na trénink, může si jej nahradit v jiném termínu při nejbližší příležitosti po zameškání – pouze však po předchozí telefonické omluvě a dohodě s shi mu (tel. 721 949 600).
Vzhledem k organizačním komplikacím platí student za nahrazenou hodinu poplatek 40 Kč. V případě, že jste zameškali dvě hodiny, máte možnost nahradit si je v jedné hodině bez poplatku. V případě nedělního (delšího) kurzu činí poplatek 80 Kč.
Nahrazení je možné pouze do vypršení kurzovného, které jste zaplatili (tedy 3, nebo 6 měsíců).

Informace pro studenty, kteří u nás mají předplacené hodiny

Milí studenti,

Vzhledem k tomu, že naše škola musela být kvůli koronaviru skoro 5 měsíce zavřená, bylo po tuto dobu pozastaveno i vaše kurzovné. Znovu jsme otevřeli 24. května. V následujících řádcích vám objasníme, jak si můžete neuskutečněné kurzy za toto období nahradit.

Kurzovné bude nyní prodlouženo do letních měsíců, takže můžete pokračovat v čerpání celého kurzu nebo jednotlivých hodin i v červenci a srpnu. Dále bude pořádáno pravidelné venkovní cvičení. Tyto hodiny mohou také sloužit k nahrazení neuskutečněných lekcí (mimo seminářů a soustředění).

Studenti, kteří začnou do školy chodit až v září, si budou muset zaplatit nové kurzovné, ALE s možností nahrazení všech zmeškaných hodin od koronaviru během nového semestru.

 

Těšíme na vás při společných tréninzích!

 

Zde jsou podmínky, které musíme při cvičení dodržovat.

1 – Všichni cvíčenci musí mít u sebe čestné prohlášení o negativním testu na Covid-19 (PCR (max. 7 dní před), antigenní test (max. 72 hod. před) nebo potvrzení o očkování nebo potvrzení, že spadají do ochranné lhůty 180 dnů po prodělání nemoci Covid-19 a mají ukončenou izolaci). Formulář naleznete ZDE

2 –Šatny, toalety a sprchy jsou plně k dispozici

3 – Při cvíčení není zapotřebí ochrana dýchacích cest. Mimo Tělocvíčnu použijte ochranu respirátorem.

© Wushu Centrum 1998-2020 All rights reserved, Made by: Wushu Centrum