seminare-header2

Semináře

Probíhají V Sobotu

Semináře

Úvodní víkendové semináře pro začátečníky

Pro studenty, kteří nemohou dojíždět na pravidelné tréninky do Prahy nebo do Plzně, ale přesto by chtěli získat dovednosti v Taiji, Shaolin Kung Fu, Sanda nebo Qigong, připravilo Wushu Centrum víkendové semináře pro začátečníky. Na těchto seminářích se od čínských mistrů naučíte pevné základy a osvojíte si správné techniky, díky kterým budete moci bezpečně cvičit i v domácím prostředí.

 

Opakovací víkendové semináře pro pokročilejší studenty

Pro studenty, kteří pravidelně docházejí do kurzů, je víkendový seminář příležitostí k zopakování dovedností z kurzů a k prohloubení znalostí. Jedná se o intenzivní styl výuky, ve kterém je kladen větší důraz na vysvětlení jednotlivých pohybů a preciznost jejich provedení, čímž studenti lépe porozumí jejich účelu aplikací v daných sestavách a upevní si své základy.

 

Dále nabízíme

Kromě víkendových seminářů se třikrát ročně koná i delší soustředění (jarní, letní a podzimní) a pravidelně naše škola pořádá i kulturní semináře např. kurzy vaření čínské kuchyně, kaligrafie atd. Jednou ročně se studenti naší školy vydávají na velkou studijní cestu do Číny, kde se seznamují s čínskou kulturou a památkami a zároveň mají příležitost studovat na škole wushu přímo v Číně.

© Wushu Centrum 1998-2020 All rights reserved, Made by: Wushu Centrum