mistr-header

Mistr

Kdo Vás Bude Učit?

Seznamte se s tvářemi Wushu Centra

mistr-zivotopis

Qin Ming Tang Velmistr

Mistr Qin Ming Tang [Čchin Min-tchan] se začal učit stylu Shao lin u svého otce Qin De Zhi. Poté pokračoval studiem vnitřních stylů a byl přijat za žáka u známeho mistra Wang Qing Shan a též u mistra stylu Chen Taijiquan Zhu Tian Cai.
Absolvoval fakultu tělesné výchovy Pedagogického institutu provincie Henan se specializací na wushu. Několik let působil jako trenér reprezentačního wushu týmu města Xin Xiang a také jako učitel na Tělovýchovném institutu města Pekingu se specializací na sportovní wushu. Je vítězem mnoha soutěží jak v sestavách (taolu) tak v souboji.

Qin Fei Mistr

je dalším pokračovatelem tohoto umění v rodině Qin. Nejprve se učil wushu od svého otce Qin Ming Tang, který mu dal pevné základy. Později působil v reprezentčním týmu provincie Henan a v roce 2005 začal studovat wushu na Hunan University. Je mnohonásobným mistrem ČR ve wushu a v letech 2009 a 2011 se stal vítězem v mezinárodních soutěžích v Číně se svou sestavou ve stylu severního Shaolinu a v Taiji. V roce 2010 hrál Qin Fei hlavní roli v prvním kung fu filmu v ČR „Den draka“ a v následujících letech mnohokrát působil u filmu jako kaskadér. Kromě studia na sportovní univerzitě, se Qin Fei věnoval i studiu tradiční čínské medicíny na Henan University of TCM se specializací na čínské masáže, akupunkturu a zdravotní Qi-gong.

fei-zivotopis
shimu

Zhao Li Ping Mistryně

Zhao Li Ping se věnuje zejména cvičení Qi-gong, neboť jí k tomuto druhu cvičení již v dětství přivedla její babička. Kromě zdravotního cvičení Qi-gong se Zhao Li Ping naučila od své babičky také umění čínského bylinářství, tedy významné oblasti tradiční čínské medicíny. Paní mistrová je také vynikající kuchařka, jejíž jídla jsou nejen chutná, ale díky znalosti čínské medicíny i zdravá, a proto ve Wushu Centru pořádá i velmi oblíbené kurzy vaření čínské kuchyně.

© Wushu Centrum 1998-2020 All rights reserved, Made by: Wushu Centrum